سوره جهنم

بسم الهاپ الرحمن الرحیم
بهراسید از جهنم که بد جایی ست!
آنهایی که هاپ به دوزخ می اندازد، عذابی سخت خواهند کشید، زیرا بدون هیچ دلیل موجهی به پاستا پشت کرده، و به هیولا های دیگر روی آوردند.
دوزخِ دین پاستا پر از حوریانی زیبا روی است، ولی همه ی آنها بیماری های آمیزشی دارند! و آنهایی هم که سالم هستند، کاراته بازند و پا نمی دهند.
در آنجا، هیولا برای شما آهنگ بندری می گذارد ولی دست و پای شما را می بندد!
آنجا هاپ و دوستان بهشتی اش روبروی شما آبجو ی تگری می زنند ولی به شما تعارف نمی کنند، و به شما اینترنت فیلتر شده می دهند.
و از همه بدتر، هاپ صحنه تکرار شکل گیری ادیان و جنگ ها و خونریزی ها را برای شما پخش می کند بهمراه پشت صحنه ها و حرف های نگفته و جنایت های پنهانی، و چشمان شما را با دستگاهی باز نگه می دارد و مدام بر روی چشمان شما با قطره چکان، آبی می چکاند تا چشمان شما سوزش نکند، ولی آنچه میسوزد، قلب شماست و فریاد خواهید زد:
-«این یک گناه است، این یک گناه است!! عواطف ما را بازی دادند، از ساده دلی ما سوء استفاده کرده اند، اکنون درس خود را فرا گرفتم و دیگر فریب خدایان و فرستاده هایشان را نمی خورم.»
و تنها آنگاه است که هیولا دست و پای شما را باز می کند و شما خود را در بهشت خواهید یافت.
مکارون مجید، سورة جهنم
Photo: ‎بسم الهاپ الرحمن الرحیم<br /> بهراسید از جهنم که بد جایی ست!<br /> آنهایی که هاپ به دوزخ می اندازد، عذابی سخت خواهند کشید، زیرا بدون هیچ دلیل موجهی به پاستا پشت کرده، و به هیولا های دیگر روی آوردند.<br /> دوزخِ دین پاستا پر از حوریانی زیبا روی است، ولی همه ی آنها بیماری های آمیزشی دارند! و آنهایی هم که سالم هستند، کاراته بازند و پا نمی دهند.<br /> در آنجا، هیولا برای شما آهنگ بندری می گذارد ولی دست و پای شما را می بندد!<br /> آنجا هاپ و دوستان بهشتی اش روبروی شما آبجو ی تگری می زنند ولی به شما تعارف نمی کنند، و به شما اینترنت فیلتر شده می دهند.<br /> و از همه بدتر، هاپ صحنه تکرار شکل گیری ادیان و جنگ ها و خونریزی ها را برای شما پخش می کند بهمراه پشت صحنه ها و حرف های نگفته و جنایت های پنهانی، و چشمان شما را با دستگاهی باز نگه می دارد و مدام بر روی چشمان شما با قطره چکان، آبی می چکاند تا چشمان شما سوزش نکند، ولی آنچه میسوزد، قلب شماست و فریاد خواهید زد:<br /> -«این یک گناه است، این یک گناه است!! عواطف ما را بازی دادند، از ساده دلی ما سوء استفاده کرده اند، اکنون درس خود را فرا گرفتم و دیگر فریب خدایان و فرستاده هایشان را نمی خورم.»<br /> و تنها آنگاه است که هیولا دست و پای شما را باز می کند و شما خود را در بهشت خواهید یافت.</p> <p>مکارون مجید، سورة جهنم‎
Advertisements

پاسخ بدهید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s